2015/01/01

postanowienia noworoczne

Cześć! Więc witam was w nowym roku! 2014 był dosyć ciężkim rokiem dla mnie i w sumie cieszę się, że się skończył. Z nowym rokiem jak zawsze wiążą się nowe nadzieje i co za tym idzie postanowienia noworoczne. Pokrótce przedstawimy wam nasze postanowienia, których mamy zamiar się trzymać... chociaż często wiecie jak to się kończy później.


JULENS:

Moim głównym celem w tym roku jest po prostu ogarnięcie. Czasem trzeba włożyć trochę siły i energii w samą siebie. Więc:

Przyłożyć się do aktywności fizycznej. Sport to zdrowie, to chyba każdy słyszał. Wysiłek fizyczny wydziela endorfiny, czyli hormony szczęścia, więc kluczem do dobrego samopoczucia jest sport!

Zdrowe jedzonko przede wszystkim! Z tym będzie najgorzej, ponieważ uwielbiam czekoladę, ale to chyba jak wszyscy, jednak nie powinnam jej jeść z powodów zdrowotnych. Więc tym czasem pora już zadbać o to wszystko.

Książki, książki, książki. W ostatnim roku czytałam bardzo mało, zajmowałam się wieloma nie potrzebnymi rzeczami. Książki nas rozwijają, poszerzają pojęcie naszej wyobraźni. Zresztą nie ma nic przyjemniejszego niż usiąść z herbatą pod ciepłym kocykiem i czytać książki.

Mam wielką nadzieję, że uda mi się dotrzymać postanowień chociażby przez większą część roku.SEEYA:
Generalnie powinnam się ogarnąć życiowo. Przyłożyć się do nauki i zacząć patrzeć na świat chociaż troszkę bardziej pozytywnie niż do tej pory. Postanawiam:

• Schudnąć. Na wakacje chcę bez problemu pokazać się w stroju kąpielowym na plaży i czuć się sama dobrze ze sobą.

• Zdać dobrze egzaminy gimnazjalne. Chcę dostać się do jednej z lepszych szkół w mieście, aby mieć większe szanse na świetnie zdaną maturę.

• Nauczyć się malować. Na razie robię to dość basicowo, a chciałabym to zmienić i malować się o wiele lepiej :)

• Tańczyyyć. Właściwie do tej pory nie tańczyłam dużo tak sama dla siebie. Stwierdziłam, że powinnam rozwijać swoją pasję na 1000%.

W tym roku postaram się nie zawalić tak jak w poprzednich latach :D.MARY:
Jakoś nigdy nie robiłam postanowień noworocznych, a przynajmniej nigdy nie spisywałam ich, także powiem wam tylko o niektórych z nich.

Zabrać się do nauki. Powinnam wreszcie porządnie, bez narzekania, codziennie zabierać się do nauki i robienia duu...użej ilości zadań z matmy, a z tym wiąże się także to, że chcę...Zdać dobrze maturę i dostać się na studia.

Być sobą. Nie chcę niczego i nikogo udawać, muszę decydować o wszystkim tak jak postanowię ja, a nie nikt inny. Niby robiłam tak też do tej pory, ale chcę się przy tym utrzymać i nie żałować potem żadnej decyzji.

Zdać prawko. Jazdy zrobione a ja nada nie mam czasu żeby nauczyć się porządnie teorii i ją zdać, muszę się do tego zabrać bo jak na razi jestem tak blisko...ale nadal daleko.

Oby wszystko udało się spełnić :)


A wy macie jakieś postanowienia noworoczne?? Podzielcie się nimi w komentarzach.

-Julens

6 komentarzy:

 1. zostałaś nominowana do LBA :)
  http://milka-smile.blogspot.com/2015/01/lba-7.html

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam u siebie na blogu rozpisane postanowienia http://nataliexbrunette.blogspot.com/ zapraszam :)
  a Tobie życzę wytrwałości ;))
  może wspólna obserwacja ? :>> daj znać

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia z postanowieniami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozkręcić bloga! <33 Powodzenia dziewczyny!

  P.S Nominowałam Was do Liebster Blog Award, więcej TUTAJ

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Bardzo fajny post. Życzę powodzenia w rozkręceniu bloga.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na nowy post ;)
  www.gabriel-data.blogspot.com - MY BLOG
  Fashion Projects

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne plany, zapraszam do mnie, w ostatnim poście napisałam jak tworzyć postanowienia noworoczne :)

  http://foxyladyme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń